675344-2026 - Competition
Bulgaria – Installation of road signs – Избор на изпълнител за изработка, доставка, монтаж, ремонт и поддръжка на вертикална пътна сигнализация за нуждите на Община Несебър
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Избор на изпълнител за изработка, доставка, монтаж, ремонт и поддръжка на вертикална пътна сигнализация за нуждите на Община Несебър
Description: Прогнозна стойност: 150 000 евро /сто и петдесет хиляди евро/ без ДДС Изисквания при изработката и монтажа на пътни знаци: Изделията се изработват в съответствие с Наредба № РД 02-20-1/05.02.2015г. за условията и реда за влагане на строителни продукти в строежите в Република България, въз основа на СЕ-СЕРТИФИКАТ ЗА ПОСТОЯНСТВО НА ЕКСПЛОАТАЦИОННИТЕ ПОКАЗАТЕЛИ, за удостоверяване на което следва да се представят Декларация за експлоатационните показатели, както и сертификати и протоколи от изпитания.
Internal identifier: 609925
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233290 Installation of road signs
5. Lot
Lot: LOT-0001