675362-2026 - Competition
Bulgaria – Cast-iron products – Доставка на чугунени, полимербетонни и стоманосварни конструкции за нуждите на „Водоснабдяване и канализация – Варна“ ООД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на чугунени, полимербетонни и стоманосварни конструкции за нуждите на „Водоснабдяване и канализация – Варна“ ООД
Description: При изпълнение на поръчката следва да се доставят чугунени, полимербетонни и стоманосварни конструкции, с технически характеристики и изисквания отговарящи на техническата спецификация – Приложение 1 от документацията за обществена поръчка. Доставките ще се извършват периодично, след получаване на писмена заявка. Ориентировъчни прогнозни количества са посочени в техническата спецификация – Приложение 1 от документацията за обществена поръчка, като те не ангажират възложителя с тяхното изпълнение, а количеството и обемът на необходимите доставки ще се определят от нуждите на възложителя за времето на действие на договора за изпълнение на поръчката.
Internal identifier: 609622
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44470000 Cast-iron products
5. Lot
Lot: LOT-0001