2. Procedure
Procedure
Title: 5 bedrijfsvoertuigen tot 7,5T, inclusief kraan, t.b.v. de stratenmakers
Description: Met deze aanbesteding beoogt opdrachtgever de vervanging van dieselvoertuigen door volledig elektrische bedrijfsvoertuigen tot 7,5 ton inclusief kraanopbouw, met uitzondering van het buitengebied. Voor het buitengebied geldt dat alleen de kraan volledig elektrisch aangedreven dient te zijn. Hiermee wordt een bijdrage geleverd aan de verduurzaming van het wagenpark, de vermindering van emissies en de realisatie van gemeentelijke klimaatdoelstellingen. Deze opdracht bestaat uit het leveren van 4 Elektrische bedrijfsvoertuigen tot 7,5T, inclusief kraan en 1 Dieselbedrijfsvoertuig tot 7,5T, t.b.v. de stratenmakers en betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van €650.000,-. Voor wat betreft het onderhoud en keuringen (Kraankeuring en Apk-keuring) gedurende de 8 jaar van de Elektrische bedrijfsvoertuigen is er een geraamde waarde van €128.000,-. De genoemde bedragen zijn een indicatie, derhalve kunnen aan de genoemde bedragen geen rechten ontleend worden. Raming per Perceel: - Perceel 1 --> €520.000,- + Onderhoud €12.000,- per jaar. - Perceel 2 --> €130.000,- + Onderhoud €4000,- per jaar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbestedingsprocedure wordt uitgevoerd conform de Aanbestedingswet 2012. Om een zo breed mogelijke groep geïnteresseerde de gelegenheid te bieden om op de Opdracht in te schrijven, heeft de gemeente gekozen voor de openbare procedure. In deze procedure worden selectie en gunning in één ronde doorlopen. Bij deze keuze is rekening gehouden met de aard en omvang van de Opdracht, de te verwachten transactiekosten en inspanningen voor zowel de gemeente als de Inschrijvers, evenals het aantal potentiële marktpartijen dat naar verwachting kan inschrijven.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144700 Utility vehicles
Additional classification (cpv): 34144400 Road-maintenance vehicles, 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 4 Elektrische bedrijfsvoertuigen tot 7,5T, inclusief kraan, t.b.v. de stratenmakers
Description: Perceel 1 betreft 4 elektrische bedrijfsvoertuigen voor inzet binnen de bebouwde kom en reguliere werkzaamheden van de stratenmakers. De autolaadkranen zijn voorzien van rotator en knijperbak, en de plaatsing van de kraan is zowel achter de cabine als achter de laadbak op het chassis. De dubbelcabine is afgetimmerd met een achterschot + ruit en dubbele vloer (gebruikt voor de opslag van het stratenmakers gereedschap). Deze opdracht bestaat uit het leveren van 4 Elektrische bedrijfsvoertuigen tot 7,5T, inclusief kraan tot 7,5T, t.b.v. de stratenmakers en betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van €520.000,-. Voor wat betreft het onderhoud en keuringen (Kraankeuring en Apk-keuring) gedurende de 8 jaar van de Elektrische bedrijfsvoertuigen is er een geraamde waarde van €96.000,-. De genoemde bedragen zijn een indicatie, derhalve kunnen aan de genoemde bedragen geen rechten ontleend worden. Raming per Perceel: - Perceel 1 --> €520.000,- + Onderhoud €12.000,- per jaar.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De gemeente is voornemens een overeenkomst aan te gaan met een looptijd van acht (8) jaar, vermeerderd met de periode die gemoeid is met de levertijd van de machine. De looptijd van het onderhoudscontract bedraagt eveneens acht (8) jaar en vangt aan na oplevering en acceptatie van de machine. De uitvoering van de opdracht vangt aan op het moment van inwerkingtreding van de overeenkomst en is gepland vanaf 1 november 2026 tot en met de feitelijke oplevering en acceptatie van de producten. De Overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve Overeenkomst door partijen.
Lot: LOT-0002
Title: 1diesel bedrijfsvoertuig tot 7,5T, inclusief kraan, t.b.v. de stratenmakers
Description: Perceel 2 betreft een diesel bedrijfsvoertuig met HVO 100 voor inzet in het buitengebied, de opbouwkraan dient volledig elektrisch aangedreven te zijn. Voor deze inzet gelden andere functionele eisen, omdat het voertuig dagelijks grotere afstanden moet kunnen afleggen en geschikt moet zijn voor het trekken van een aanhanger. Hierdoor zijn aanvullende eisen ten aanzien van onder meer actieradius en inzetbaarheid van toepassing. Deze opdracht bestaat uit het leveren van 1 Dieselbedrijfsvoertuig tot 7,5T, t.b.v. de stratenmakers en betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van €130.000,-. Voor wat betreft het onderhoud en keuringen (Kraankeuring en Apk-keuring) gedurende de 8 jaar van de Elektrische bedrijfsvoertuigen is er een geraamde waarde van €32.000,-. De genoemde bedragen zijn een indicatie, derhalve kunnen aan de genoemde bedragen geen rechten ontleend worden. Raming per Perceel: - Perceel 1 --> €520.000,- + Onderhoud €12.000,- per jaar. - Perceel 2 --> €130.000,- + Onderhoud €4000,- per jaar.
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 34144400 Road-maintenance vehicles