675388-2026 - Competition
Greece – Guard services – Διακήρυξη άνω των ορίων για την ανάθεση της σύμβασης «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ & ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ ΤΟΥ Ν.Π.Δ.Δ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ»
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη άνω των ορίων για την ανάθεση της σύμβασης «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ & ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ ΤΟΥ Ν.Π.Δ.Δ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ»
Description: Το Έργο αφορά την παροχή υπηρεσιών φύλαξης των χώρων των Περιφερειακών Γραφείων του Φορέα κατά το άρθρο 15 του Ν.4512/2018 ήτοι (17) Κτηματολογικών Γραφείων, (75) Υποκαταστημάτων , ενός (1) Αρχειοφυλακείου και χώρων αποθήκευσης αρχείων (HUB) σε όλα τα σημεία που αναφέρονται στην διακήρυξη.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ & ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ ΤΟΥ Ν.Π.Δ.Δ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ