675398-2026 - Competition
Poland – Solar photovoltaic modules – Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz instalacja wodorowa
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz instalacja wodorowa
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego w ramach przedsięwzięcia pn. „Działania inwestycyjne w zakresie budowy Infrastruktury Klastra Energii Energia Południa”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone jest na 2 (słownie: dwie części), jak poniżej: 2.1. część 1 „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej” Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: 1) dla Gminy Gnojnik: Budynki mieszkalne: a) 140 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 5 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 57 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, Budynki użyteczności publicznej: a) 14 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacje magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 2) dla Gminy Borzęcin: Budynki mieszkalne: a) 79 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 9 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Budynki użyteczności publicznej: a) 12 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 3) dla Gminy Czchów: Budynki mieszkalne: a) 198 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Budynki użyteczności publicznej: a) 16 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 4) dla Gminy Dębno: Budynki mieszkalne: a) 93 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 66 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, Budynki użyteczności publicznej: a) 15 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 5) dla Gminy Iwkowa: Budynki mieszkalne: a) 43 instalacje pomp ciepła do CO i CWU, Budynki użyteczności publicznej: a) 9 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 9 instalacji pomp ciepła/kaskad pomp ciepła do CO i CWU, 6) dla Gminy Szczurowa Budynki mieszkalne: a) 68 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 11 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Budynki użyteczności publicznej: a) 14 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 2 instalacje magazynów energii z falownikiem hybrydowym Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 2.1 do SWZ, będących integralną częścią SWZ. 2.2. część 2 – „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa – instalacja wodorowa” Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji wodorowej współpracującej z istniejącą instalacją fotowoltaiczną Zamawiającego – Gminy Gnojnik, zlokalizowaną na terenie Oczyszczalni Ścieków w Gnojniku. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi PFU – Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Gnojnik - instalacja wodorowa (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Internal identifier: RIiD.271.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works, Services
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 44611100 Air cylinders, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej”
Description: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: 1) dla Gminy Gnojnik: Budynki mieszkalne: a) 140 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 5 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 57 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, Budynki użyteczności publicznej: a) 14 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacje magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 2) dla Gminy Borzęcin: Budynki mieszkalne: a) 79 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 9 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Budynki użyteczności publicznej: a) 12 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 3) dla Gminy Czchów: Budynki mieszkalne: a) 198 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Budynki użyteczności publicznej: a) 16 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 4) dla Gminy Dębno: Budynki mieszkalne: a) 93 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 66 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, Budynki użyteczności publicznej: a) 15 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 5) dla Gminy Iwkowa: Budynki mieszkalne: a) 43 instalacje pomp ciepła do CO i CWU, Budynki użyteczności publicznej: a) 9 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 9 instalacji pomp ciepła/kaskad pomp ciepła do CO i CWU, 6) dla Gminy Szczurowa Budynki mieszkalne: a) 68 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 11 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Budynki użyteczności publicznej: a) 14 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacje fotowoltaiczne z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 2 instalacje magazynów energii z falownikiem hybrydowym Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 2.1 do SWZ, będących integralną częścią SWZ.
Additional nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 09331000 Solar panels, 31434000 Lithium accumulators, 31422000 Battery packs, 31158000 Chargers, 09332000 Solar installation, 45300000 Building installation work, 45261215 Solar panel roof-covering work, 45311200 Electrical fitting work, 71320000 Engineering design services, 44621210 Water boilers, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45310000 Electrical installation work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45315300 Electricity supply installations, 45315600 Low-voltage installation work
Lot: LOT-0002
Title: część 2 – „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa – instalacja wodorowa”
Description: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji wodorowej współpracującej z istniejącą instalacją fotowoltaiczną Zamawiającego – Gminy Gnojnik, zlokalizowaną na terenie Oczyszczalni Ścieków w Gnojniku. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi PFU – Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Gnojnik - instalacja wodorowa (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Main classification (cpv): 44611100 Air cylinders
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 71320000 Engineering design services, 24111600 Hydrogen, 44611000 Tanks, 44611400 Storage tanks, 42122180 Fuel pumps, 45231220 Construction work for gas pipelines, 45351000 Mechanical engineering installation works, 45310000 Electrical installation work