675508-2026 - Competition
Lithuania – Servers – Duomenų saugykla su priedais
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Duomenų saugykla su priedais
Description: 2026.NP-4077
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
675508-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Duomenų saugykla su priedais
Apraksts: 2026.NP-4077
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0