2. Procedure
Procedure
Title: Pipetpunten en Plastic volumepipetten
Description: De Universiteit Utrecht heeft behoefte aan leveranciers voor het leveren van pipetpunten voor eenmalig gebruik en plastic volumepipetten. Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor het leveren van pipetpunten voor eenmalig gebruik en plastic volumepipetpunten. U kunt tot uiterlijk 11 november 2026 om 12:00 uur uw inschrijving indienen via TenderNed. Als u uw inschrijving later of op een andere manier indient, dan zijn wij verplicht uw inschrijving terzijde te leggen. Uw inschrijving wordt dan niet beoordeeld en u doet niet meer mee met deze aanbesteding. Als u besluit om niet in te schrijven op deze aanbesteding, dan horen wij dat graag door middel van een bericht via TenderNed. U helpt ons door te vertellen waarom u niet inschrijft. De maximumwaarde van de raamovereenkomst (dat wil zeggen de opgetelde waarde van alle raamovereenkomsten met de leveranciers waaraan wij gunnen) is €1.105.000. Deze maximumwaarde is berekend door naar de historische uitgaven van de UU te kijken, waar een marge aan is toegevoegd om rekening te houden met factoren zoals indexatie. Aan deze inschatting kunt u geen rechten ontlenen. Wij mogen niet langer afnemen onder de raamovereenkomsten na het bereiken van deze maximumwaarde (tenzij overschrijding in overeenstemming is met de Aanbestedingswet 2012). Daarom bevat de raamovereenkomst hiervoor een opzegmogelijkheid (zie de conceptovereenkomst in bijlage 3).
Internal identifier: 26/1000.1003/001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38437110 Pipette tips
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Pipetpunten en plastic volumepipetten
Description: De opdracht bevat het leveren van pipetpunten voor eenmalig gebruik en plastic volumepipetten voor de faculteiten Bètawetenschappen (Bèta), Diergeneeskunde (DGK) en Geowetenschappen (Geo) van de Universiteit Utrecht. Wij zoeken meerdere leveranciers voor deze opdracht, dus u hoeft niet alle producten binnen deze opdracht te kunnen leveren.
Internal identifier: 1