2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa oleju napędowego do Zakładu Doświadczalnego Nieżychowice
Description: Sukcesywna dostawa paliwa płynnego – Olej Napędowy (ON Ekodiesel) w łącznej ilości 130 000 litrów na 12 miesięcy - ilośc szacunkowa
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134000 Gas oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Olej napędowy
Internal identifier: ZDNI/WNP-000039/2026
Quantity: 130 000 litres
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134000 Oleje napędowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Olej napędowy
Wewnętrzny identyfikator: ZDNI/WNP-000039/2026
Ilość: 130 000 litry