2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ, ΕΤΟΥΣ 2027
Description: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΕΘΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ, ΕΤΟΥΣ 2027 CPV : 09134100-8, 09132100-4, 09135100-5 ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 451.842,00€ ΦΠΑ 24% : 108.442,08€ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΔΑΠΑΝΗ : 560.284,08€ (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.) ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ: Ανοικτός διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά, βάσει τιμής ( μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις % στην εκάστοτε ημερήσια διαμορφούμενη και πιστοποιημένη Μέση Λιανική Τιμή Πώλησης της Διατομεακής μονάδας ελέγχου αγοράς (ΔΙ.Μ.Ε.Α.) της Ανεξάρτητης Αρχής Ελέγχου της αγοράς & Προστασίας του Καταναλωτή για το Νομό Αττικής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09135100 Heating oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1.Πετρέλαιο κίνησης (DIESEL)
Description: Τμήμα 1.Πετρέλαιο κίνησης (DIESEL)
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 2.Αμόλυβδη βενζίνη 95RON
Description: Τμήμα 2.Αμόλυβδη βενζίνη 95RON
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Lot: LOT-0003
Title: Τμήμα 3. Πετρέλαιο Θέρμανσης
Description: Τμήμα 3. Πετρέλαιο Θέρμανσης
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil