675606-2026 - Competition
Bulgaria – Computer equipment and supplies – ДОСТАВКА НА КОМПЮТЪРНО ОБОРУДВАНЕ И ТЕХНИКА ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ДОСТАВКА НА КОМПЮТЪРНО ОБОРУДВАНЕ И ТЕХНИКА ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
Description: Настоящата поръчка е част от обществена поръчка с предмет: Доставка на компютърно оборудване и техника по обособени позиции, с обща прогнозна стойност 47166.66 евро без ДДС, в т.ч.: ОП 1 - Доставка на компютърно оборудване и техника за нуждите на община Габрово и второстепенни разпоредители - с прогнозна стойност 23833.33 евро без ДДС; ОП 2 – Доставка на сървър – с прогнозна стойност 7750 евро без ДДС; ОП 3 – Доставка на защитна стена /FIREWALL/ – с прогнозна стойност 6833.33 евро. без ДДС; ОП 4 - Оборудване за нуждите на Община Габрово, второстепенни разпоредители и социални услуги - с прогнозна стойност 8750 евро без ДДС. Възложителят се възползва от възможностите, предоставени от чл. 21, ал. 6 от ЗОП, във връзка с което в рамките на настоящата поръчка се възлагат само обособени позиции № 1, № 2 и № 3, с обща прогнозна стойност 38416.66 без ДДС. Дейностите, предмет на Обособена позиция № 4, на стойност 8750 евро без ДДС, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, се възлагат по реда, валиден за индивидуалната стойност, а именно на основание чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП. Обществената поръчка, възлагана в рамките на настоящата процедура, е изпълнима при условията, описани в Указания, Техническа спецификация и Проект на договор - част от документацията за участие в процедурата за съответната обособена позиция. Срок за изпълнение – до 30 календарни дни, считано от датата на подписване на договора.
Internal identifier: 610821
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка на компютърно оборудване и техника за нуждите на община Габрово и второстепенни разпоредители
Description: Обществената поръчка, възлагана в рамките на обособена позиция № 1включва Доставка на: Компютърни конфигурации /компютър+монитор/, Мобилни компютри и Мултифункционално устройство, с характеристики и в количества, описани в в приложение 1 към техническата спецификация. Пълният обхват​​​​​​​ е съгласно Техническа спецификация и приложението за обособената позиция, и Проект на договор - част от документацията за участие в процедурата.
Internal identifier: 610842
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на сървър
Description: Обществената поръчка, възлагана в рамките на обособена позоция № 2 включва доставка на 1 бр. сървър, с характеристики, описани в приложение 2 към техническата спецификация. Пълният обхват​​​​​​​ е съгласноТехническа спецификация и приложението за обособената позиция, и Проект на договор - част от документацията за участие в процедурата.​​​​​​​
Internal identifier: 610857
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Lot: LOT-0003
Title: Доставка на защитна стена /FIREWALL/
Description: Обществената поръчка, възлагана в рамките на обособена позоция № 3 включва доставка на 1 бр. Защитна стена /Firewall/, с характеристики, описани в приложение 3 към техническата спецификация. Пълният обхват е съгласно Техническа спецификация и приложението за обособената позиция и Проект на договор - част от документацията за участие в процедурата.​​​​​​​
Internal identifier: 610867
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment