675627-2026 - Competition
Slovakia – Nuclear evaluation instruments – Návrh opatrení pre zavedenie inteligentného zberu ZKO v Meste Trebišov
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Návrh opatrení pre zavedenie inteligentného zberu ZKO v Meste Trebišov
Description: Predmetom zákazky je komplexná technologická dodávka, fyzická implementácia, oživenie, softvérové prepojenie a následný garantovaný 2-ročný LCC servis systému inteligentného množstvového zberu zmesového komunálneho odpadu na území mesta Trebišov. Rozsah zákazky zahŕňa 49 inteligentných stojísk, 109 určených meradiel (váhových systémov), centrálny riadiaci softvér odpadového hospodárstva, natívnu mobilnú aplikáciu pre občanov mesta Trebišov, kompletnú obojsmernú integráciu na mestský informačný systém IS Cora Geo, dodanie 9 000 ks šifrovaných prístupových čipov pre obyvateľov a zaškolenie personálu. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.1 - „Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov a v časti B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky.“
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 38940000 Nuclear evaluation instruments
Additional classification (cpv): 48100000 Industry specific software package, 42968000 Dispensers, 32441200 Telemetry and control equipment, 72212900 Miscellaneous software development services and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 566286