2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van bereidingsrobots voor steriele bereidingen
Description: Levering, installatie, validatie, indienststelling en onderhoud van bereidingsrobots voor de geautomatiseerde bereiding van potentieel toxische stoffen (inclusief cytostatica en geconjugeerde monoklonale antilichamen met oncolytica) bestemd voor parenteraal gebruik, en dit voor de ziekenhuisapotheek .
Internal identifier: 2026-3089
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1