675727-2026 - Competition
Czechia – Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment – BĚŽNÁ A ZIMNÍ ÚDRŽBA SILNIC STŘEDOČESKÉHO KRAJE – OBLAST KLADNO
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: BĚŽNÁ A ZIMNÍ ÚDRŽBA SILNIC STŘEDOČESKÉHO KRAJE – OBLAST KLADNO
Description: Předmětem Veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody bude poskytování služeb běžné a souvislé údržby silnic ve správě Zadavatele, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele stanovených v dílčích zakázkách. Vybraný dodavatel bude povinen zajistit komplexní poskytnutí poptávaných služeb, včetně prostředků a vybavení potřebných k jejich poskytnutí, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Běžná údržba zahrnuje základní letní a zimní údržbu komunikací dle vyhlášky č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích, zejména pak následující činnosti: čištění a opravy vozovek, zábradlí a okolí silnic, včetně frézování a vysprávky výtluků, údržba dopravního značení, údržba dopravních zařízení a dalšího příslušenství, kosení travních a dřevních porostů okolo silnic, odstraňování závad na svislém dopravním značení, údržbu krajnic a příkopů nebo mostů, zajištění sjízdnosti komunikací v zimním období, včetně zajišťování posypu vozovek, odstraňování sněhu, zásněžek, kontrolních jízd, dispečerské služby a pohotovosti. Předmět plnění Veřejné zakázky je podrobněji vymezen v přílohách Zadávací dokumentace, zejm. pak v závazném návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace, a v jeho přílohách. Zadavatel dále jako informativní dokument poskytuje dodavatelům v rámci přílohy č. 13 Zadávací dokumentace stávající operační plán zimní údržby. Aktuální operační plán zimní údržby, relevantní pro plnění Veřejné zakázky, bude vydán a poskytnut v souladu se závaznými právními předpisy a závazným návrhem rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BĚŽNÁ A ZIMNÍ ÚDRŽBA SILNIC STŘEDOČESKÉHO KRAJE – OBLAST KLADNO
Options:
Description of the options: g) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Rámcové dohody, a to v případě, kdy uzavřená Rámcová dohoda s vybraným dodavatelem bude předčasně ukončena. Zadavatel bude v takovém případě oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu s novým dodavatelem za podmínek uvedených dále. V případě změny dodavatele může dojít ke změně složení realizačního týmu v souladu s nabídkou nového dodavatele. Více viz ZD.