See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Meso i proizvodi od mesa
Description: Svježe meso, proizvodi od mesa i mesne prerađevine.
Internal identifier: Ev-1/26.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SVJEŽE MESO JUNETINA
Description: Svježe meso junetina (juneća lopatica BK u komadu za mljevenje, juneća lopatica BK gulaš kockice, juneća slabina)
Internal identifier: Ev-1/26.-1
Additional classification (cpv): 15111000 Bovine meat
Lot: LOT-0002
Title: SVJEŽE MESO SVINJETINA
Description: svinjetina but - odrezak (u dva reza), svinjska lopatica BK u komadu za mljevenje, svinjska lopatica BK gulaš kockice, svinjska slabina i leđa SK , svinjska slabina i leđa BK
Internal identifier: Ev-1/26.-2
Additional classification (cpv): 15113000 Pork
Lot: LOT-0003
Title: SVJEŽE MESO SVINJETINA ZA POTREBE UGOSTITELJSTVA
Description: Svježe meso svinjetina za potrebe ugostiteljstva - svinjski vrat, carsko meso i svinjski lungić.
Internal identifier: Ev-1/26.-3
Lot: LOT-0004
Title: SVJEŽE MESO OBLIKOVANO
Description: Svježe meso oblikovano - svježi ćevapi
Internal identifier: Ev-1/26.-4
Additional classification (cpv): 15119000 Various meats
Lot: LOT-0005
Title: SVJEŽE MESO PILETINA
Description: Svježe meso piletina - pileći batak-zabatak svježi, pileći file od prsiju svježi, pileći otkošteni batak-zabatak svježi, pileće iznutrice
Internal identifier: Ev-1/26.-5
Additional classification (cpv): 15112130 Chickens
Lot: LOT-0006
Title: SVJEŽE MESO JANJETINA ZA POTREBE UGOSTITELJSTVA
Description: Svježe meso janjetina za potrebe ugostiteljstva - janjeći trup u komadu
Internal identifier: Ev-1/26.-6
Additional classification (cpv): 15115000 Lamb and mutton
Lot: LOT-0007
Title: SVJEŽE MESO TELETINA ZA POTREBE UGOSTITELJSTVA
Description: Svježe meso teletina za potrebe ugostiteljstva - teletina, plećka bez kosti.
Internal identifier: Ev-1/26.-7
Additional classification (cpv): 15111200 Veal
Lot: LOT-0008
Title: PUNJENI PANIRANI PILEĆI CORDON BLEU
Description: Punjeni panirani pileći Cordon bleu
Internal identifier: Ev-1/26.-8
Additional classification (cpv): 15131500 Poultry products
Lot: LOT-0009
Title: ŠUNKA U OVITKU
Description: Šunka u ovitku
Internal identifier: Ev-1/26.-9
Additional classification (cpv): 15131230 Salami
Lot: LOT-0010
Title: PLJESKAVICA
Description: Pljeskavica
Internal identifier: Ev-1/26.-10
Lot: LOT-0011
Title: HAMBURGER SLANINA
Description: Hamburger slanina
Internal identifier: Ev-1/26.-11
Additional classification (cpv): 15131220 Bacon
Lot: LOT-0012
Title: KRANJSKA KOBASICA
Description: Kranjska kobasica
Internal identifier: Ev-1/26.-12
Additional classification (cpv): 15131130 Sausages
Lot: LOT-0013
Title: ROŠTILJ KOBASICA
Description: Roštilj kobasica
Internal identifier: Ev-1/26.-13
Lot: LOT-0014
Title: PILEĆA HRENOVKA
Description: Pileća hrenovka
Internal identifier: Ev-1/26.-14
Lot: LOT-0015
Title: KULEN RAVNI
Description: Kulen ravni
Internal identifier: Ev-1/26.-15
Lot: LOT-0016
Title: PAŠTETA
Description: Pašteta - jetrena, čajna, pileća, juneća i pašteta u tubi
Internal identifier: Ev-1/26.-16
Additional classification (cpv): 15131310 Pâté
Lot: LOT-0017
Title: PANIRANI PILEĆI MEDALJONI
Description: Panirani pileći medaljoni
Internal identifier: Ev-1/26.-17
Lot: LOT-0018
Title: MESNE PRERAĐEVINE ZA DOMJENKE
Description: Mesne prerađevine za domjenke - kvrgavi kulen, kulenova seka, slanina suha panceta, pršut, šunka s kosti, šunka bez kosti, suha pečenica, buncek, zimska salama
Internal identifier: Ev-1/26.-18
Lot: LOT-0019
Title: OSTALE MESNE PRERAĐEVINE ZA DOMJENKE
Description: Ostale mesne prerađevine za domjenke - pureća šunka
Internal identifier: Ev-1/26.-19