675797-2026 - Competition
Netherlands – Fleet management, repair and maintenance services – Wagenparkbeheer op basis van full operational lease
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wagenparkbeheer op basis van full operational lease
Description: Het doel van deze aanbesteding is om een betrouwbare partner te vinden voor het leveren, leasen en beheren van haar wagenpark, die ook inspeelt op duurzaamheid. Het betreft voertuigen voor de Sociale Recherche, Beheer openbare ruimte en gebouwen, huisbezoeken, handhaving, boa’s en voor algemeen gebruik op basis van reservering en met behulp van een fleet-sharing (deelauto) systeem. Maximale waarde: 507.000 euro.
Internal identifier: 1439452
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50111000 Fleet management, repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars, 50111100 Vehicle-fleet management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Wagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Looptijd van 24 maanden, waarna de overeenkomst tweemaal met 12 maanden verlengd kan worden.