675869-2026 - Competition
Netherlands – Software implementation services – Integratieplatform HTM
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Integratieplatform HTM
Description: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van een nieuwe Integratieplatform en het in beheer nemen hiervan. HTM beschikt momenteel over een integratieplatform dat draait binnen de Microsoft Azure-omgeving van de organisatie. Binnen deze omgeving wordt gebruik gemaakt van diverse Azure-diensten voor data- en cloudfunctionaliteit. Voor API-management en de achterliggende integratielogica wordt echter nog gebruik gemaakt van het WSO2-platform.
Internal identifier: 2026-24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000