675882-2026 - Competition
Bulgaria – Real estate services – Изготвяне на справедливи пазарни оценки на недвижими имоти от независим оценител за обекти на ECO ЕАД
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Изготвяне на справедливи пазарни оценки на недвижими имоти от независим оценител за обекти на ECO ЕАД
Description: Предвижда се изготвяне на пазарни оценки на недвижими имоти при изграждане/реконструкция на линейни енергийни обекти, при изграждане/реконструкция или разширение на площадкови енергийни обекти и на недвижими имоти с цел отдаване под наем. Прогнозното количество на услугите е изготвяне на общо 300 броя пазарни оценки на недвижими имоти и оценки за определяне на пазарна цена на недвижим имот, с цел отдаване под наем. Договорът е със срок на действие: 24 месеца, считано от датата на сключването му или до достигане на максималната стойност в размер на 30 000 хиляди евро, без ДДС в зависимост от това кое от двете събития настъпи по-рано.
Internal identifier: 602844
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70000000 Real estate services
5. Lot
Lot: LOT-0001