675886-2026 - Competition
Bulgaria – Refuse-collection vehicles – ДОСТАВКА НА СМЕТОСЪБИРАЩИ КАМИОНИ С НАДСТРОЙКИ ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ДОСТАВКА НА СМЕТОСЪБИРАЩИ КАМИОНИ С НАДСТРОЙКИ ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
Description: Обхватът на дейностите включва доставка на сметосъбиращи камиони с надстройки по обособени позиции. Обособена позиция № 1 включва Доставка на сметосъбиращ камион с надстройка до 16 м3 - 1 брой; Обособена позиция № 2 включва Доставка на сметосъбиращ камион до 8 м3 надстройка - 1 брой. В обхвата на дейностите се включва и задължение за ИЗПЪЛНИТЕЛЯ да регистрира автомобилите в КАТ – Габрово от името на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ, както и гаранционно и сервизно обслужване в рамките на гаранционния срок и съгласно условията на договора. Минималните изисквания относно вида, техническите данни и характеристики на превозното средство, което следва да достави изпълнителя, са подробно посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция, приложение към документацията за участие.
Internal identifier: 604478
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка на сметосъбиращ камион до 16 м3
Description: Обхватът на дейностите включва Доставка на сметосъбиращ камион с надстройка до 16 м3 ; В обхвата на дейностите се включва и задължение за ИЗПЪЛНИТЕЛЯ да регистрира автомобила в КАТ – Габрово от името на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ, както и гаранционно и сервизно обслужване в рамките на гаранционния срок и съгласно условията на договора. Минималните изисквания относно вида, техническите данни и характеристики на превозното средство, което следва да достави изпълнителя, са подробно посочени в Техническата спецификация за обособената позиция, приложение към документацията за участие. ​​​​​​​
Internal identifier: 604479
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на сметосъбиращ камион до 8 м3
Description: Обхватът на дейностите включва Доставка на сметосъбиращ камион с надстройка до 8 м3. В обхвата на дейностите се включва и задължение за ИЗПЪЛНИТЕЛЯ да регистрира автомобилите в КАТ – Габрово от името на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ, както и гаранционно и сервизно обслужване в рамките на гаранционния срок и съгласно условията на договора. Минималните изисквания относно вида, техническите данни и характеристики на превозното средство, което следва да достави изпълнителя, са подробно посочени в Техническата спецификация за обособената позиция, приложение към документацията за участие. ​​​​​​​
Internal identifier: 604481