675890-2026 - Competition
Bulgaria – Cochlear implant – „Периодична доставка на кохлеарни имплантни системи и консумативи за УНГ за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД по обособени позиции”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Периодична доставка на кохлеарни имплантни системи и консумативи за УНГ за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД по обособени позиции”
Description: Медицинските изделия, чиято доставка е предмет на настоящата обществена поръчка са необходими за лечението на пациентите на Отделение УНГ в МБАЛ-ШУМЕН АД и са подробно описани в Техническата спецификация, включваща 2 /две/ Обособени позиции Медицинските изделия, чиято доставка е предмет на настоящата обществена поръчка са необходими за лечението на пациентите на Отделение УНГ в МБАЛ-ШУМЕН АД и са подробно описани в Техническата спецификация, включваща 2 /две/ Обособени позици.
Internal identifier: 610053
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33185200 Cochlear implant
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Кохлеарни имплантни системи тип 1
Description: Обособената позиция включва следните номенклатури: 1. Електрод - централизиран.Дебелина на корпуса: 4.5 мм, прогнозно количество 1 брой; 2. Електрод - централизиран.Дебелина на корпуса:5.7 мм, прогнозно количество 3 броя; 3. Задушен речеви процесор, прогнозно количество 3 броя; 4. Едномодулен речеви процесор, прогнозно количество 3 броя. ​​​​​​​Конкретните характеристики на изделията са подробно описани в техническата спецификация ​​​​
Internal identifier: 610054
Lot: LOT-0002
Title: Кохлеарни имплантни системи тип 2
Description: Обособената позиция включва следните номенклатури: 1. Кохлеарен имплант в комплект със задушен речеви процесор, прогнозно количество 8 броя; 2. Кохлеарен имплант със стимулация до 83000 pps, прогнозно количество 1 брой; 3. Задушен речеви процесор, прогнозно количество 4 броя. ​​​​​​​Конкретните характеристики на изделията са подробно описани в техническата спецификация ​​​​
Internal identifier: 610060