675892-2026 - Competition
Latvia – Data transmission services – Datu pārraides nodrošināšana videonovērošanas kamerām slēgtā optiskā datu pārraides tīklā Liepājā
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Datu pārraides nodrošināšana videonovērošanas kamerām slēgtā optiskā datu pārraides tīklā Liepājā
Description: Datu pārraides nodrošināšana videonovērošanas kamerām slēgtā optiskā datu pārraides tīklā Liepājā
Internal identifier: LVP 2026/159
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72318000 Data transmission services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Dunikas iela 9/11, Liepājas Rietumkrasta vidusskola, Liepājā”
Lot: LOT-0002
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā: “Jūrmalas parks 3 glābšanas stacija, Liepāja”
Lot: LOT-0003
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Dunikas iela ( basketbola laukums), Liepāja”
Lot: LOT-0004
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Jūrmalas parkā Bērnu rotaļu laukums, Liepāja”
Lot: LOT-0005
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Fr.Brīvzemnieka 10 (Juliannas Pagalms), Liepāja”
Lot: LOT-0006
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ezermalas un Parka ielas krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0007
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Dzirnavu iela 4, Liepāja”
Lot: LOT-0008
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rožu laukums 5/6, Liepāja”
Lot: LOT-0009
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Pasta 2, Liela 4, Liepāja”
Lot: LOT-0010
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zivju iela 4/6, Liepāja”
Lot: LOT-0011
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zivju iela 7, Liepāja”
Lot: LOT-0012
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Viršu iela 3, Liepāja”
Lot: LOT-0013
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Kūrmājas prospekts 13, Liepāja”
Lot: LOT-0014
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Kūrmājas prospekts 27A (Piemineklis), Liepāja”
Lot: LOT-0015
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Klaipēdas iela 138, Liepāja”
Lot: LOT-0016
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Lielā iela 16 (Kurzemes skvērs), Liepāja”
Lot: LOT-0017
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Kaiju 3 (Tramvaju tilts), Liepāja”
Lot: LOT-0018
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Jāņa Čakstes laukums, Liepāja”
Lot: LOT-0019
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Grīzupes iela pie Cietokšņa kanāla, Liepāja”
Lot: LOT-0020
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Vaiņodes ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0021
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Vecā Ostmala 25, Liepāja”
Lot: LOT-0022
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Ed. Veidenbauma ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0023
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Salmu ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0024
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību Jaunais tilts, Liepāja”
Lot: LOT-0025
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un K. Ukstiņa ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0026
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Kungu ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0027
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rīgas iela 3, Liepāja”
Lot: LOT-0028
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rožu iela 6, Liepāja”
Lot: LOT-0029
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Peldu un Malkas ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0030
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Krūmu 54, pie Mednieku nama "Lācis", Liepāja”
Lot: LOT-0031
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Vites 7, Gulbju dīķis, Liepāja”
Lot: LOT-0032
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Celmu 6, Liepāja”
Lot: LOT-0033
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Brīvības un Slimnīcas ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0034
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Baznīcas un Skolas ielu krustojums, Liepāja”
Lot: LOT-0035
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Toma iela 19, Liepāja (sporta laukums), Liepāja”
Lot: LOT-0036
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Pulkveža Brieža 14, Liepājā”
Lot: LOT-0037
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rīgas iela 71, Liepājā”
Lot: LOT-0038
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ventspils iela 15/27, Liepājā”
Lot: LOT-0039
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zemnieku un Parka ielu krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0040
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zirgu sala 2, Liepājā”
Lot: LOT-0041
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Brīvības un Inženieru ielu krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0042
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Meldru un Dūņu ielu krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0043
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Raiņa un Rīgas ielu krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0044
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Raiņa un Jelgavas ielu krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0045
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Peldu un Katoļu ielu krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0046
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Peldu iela 57 a (Spoku koks), Liepājā”
Lot: LOT-0047
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Neatkrības rotas un atmodas bulv. krustojums, Liepājā”
Lot: LOT-0048
Title: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ziemeļu mols (stāvlaukums), Liepājā”