676044-2026 - Competition
Netherlands – Insurance services – Wagenparkverzekering gemeente ‘s-Hertogenbosch
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wagenparkverzekering gemeente ‘s-Hertogenbosch
Description: De Opdracht betreft de aanbesteding van een verzekeringspolis voor het gemeentelijke wagenpark. De Aanbestedende dienst wenst de huidige wagenparkverzekering opnieuw aan te besteden. Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe Overeenkomst met één Verzekeraar. Zie aanbestedingsdocument
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing