2. Procedure
Procedure
Title: Duna-Vértes Köze RH Társulás - Eszközbeszerzés
Description: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, és a kezelő személyzet betanításával. Az 1. részre (Konténerszállítók) tett ajánlat esetén további feladat a megajánlott eszközök hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezése, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírása. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. 1. rész: Konténerszállítók a) 6*2 tengelyű görgős konténerszállító 2 db b) 6*4 tengelyű görgős konténerszállító 2 db 2. rész: Hulladékkezelő munkagépek a) Iparigémes rakodógép 1 db b) Teleszkópos rakodógép 1 db c) Törzscsuklós rakodógép 1 db 3. rész: Nyitott konténerek 31 m3-es nyitott, görgős konténer 16 db 4. rész: Zárt konténerek 27 m3-es zárt tartály tömörítőgéphez 4 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza. Ajánlatkérő az 1.-4. részekre vonatkozó, a minimális műszaki, illetve kereskedelmi követelmények paramétereit tartalmazó táblázatokban (Közbeszerzési dokumentumok 4.-16. oldalak) megadott műszaki paramétereknél MAXIMUM +/- 5% ELTÉRÉSŰ MEGAJÁNLÁST EGYENÉRTÉKŰKÉNT ELFOGAD.
Internal identifier: EKR001951372026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Konténerszállítók
Description: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. a) 6*2 tengelyű görgős konténerszállító 2 db b) 6*4 tengelyű görgős konténerszállító 2 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Internal identifier: EKR001951372026/1
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Hulladékkezelő munkagépek
Description: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. a) Iparigémes rakodógép 1 db b) Teleszkópos rakodógép 1 db c) Törzscsuklós rakodógép 1 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Internal identifier: EKR001951372026/2
Main classification (cpv): 34144512 Refuse-compaction vehicles
Additional classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse, 34144511 Refuse-collection vehicles
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0003
Title: Nyitott konténerek
Description: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. 31 m3-es nyitott, görgős konténer 16 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Internal identifier: EKR001951372026/3
Main classification (cpv): 44613800 Containers for waste material
Quantity: 16 pieces
Lot: LOT-0004
Title: Zárt konténerek
Description: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel,és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. 27 m3-es zárt tartály tömörítőgéphez 4 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Internal identifier: EKR001951372026/4