676294-2026 - Competition
Poland – Reagents and contrast media – Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
Description: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników, zwanych dalej odczynnikami lub produktami, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, naukowej oraz komercyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników określa załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany przedmiotu umowy określonego w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik A do SWZ poprzez zastrzeżenie sobie prawa do zakupu odczynników nieujętych w Załączniku nr 1 do umowy, a ujętych w katalogu zamieszczonym na stronie internetowej producenta http://www.labjot.com/register, do których dystrybucji Wykonawca jest uprawniony oraz z zastrzeżeniem, że łączna wartość umowy nie ulegnie zmianie, w przypadku: a) wycofania z dystrybucji odczynnika wymienionego w Załączniku A do SWZ i zastąpienia go produktem zastępczym (równoważnym) za cenę nie wyższą od ceny odczynnika ustalonej w niniejszej umowie, b) wprowadzenia przez producenta nowego odczynnika, o właściwościach fizykochemicznych, korzystnych dla Zamawiającego z punktu widzenia wyników (jakości) prowadzonych badań naukowych, za cenę nie wyższą niż określona w katalogu producenta, pomniejszoną o rabat zadeklarowany przez Wykonawcę w formularzu oferty, c) konieczności zmiany odczynnika, ujętego w Załączniku A do SWZ na inny odczynnik ujęty w katalogu zamieszczonym na stronie internetowej producenta http://www.labjot.com/register za cenę nie wyższą niż określona w katalogu producenta, pomniejszoną o rabat zadeklarowany przez Wykonawcę w formularzu oferty.
Internal identifier: 80.272.159.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 33696300 Chemical reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001