2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Technopark Pomerania w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17 A oraz przy ul. Cyfrowej 4, 6, 8 – w okresie: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Technopark Pomerania w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17A oraz przy ul. Cyfrowej 4, 6, 8 – w okresie: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej na potrzeby Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego Sp. z o.o. Zestawienie punktów odbioru wyszczególniono w Załączniku nr 6 do SWZ – Lista obiektów (przyłączy energetycznych) objętych umową.
Internal identifier: SPNT/ZP/04/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Technopark Pomerania w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17A oraz przy ul. Cyfrowej 4, 6, 8 – w okresie: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r.