676350-2026 - Competition
Hungary – Liability insurance services – Vezetői felelősségbiztosítás MÁV-csoport részére
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vezetői felelősségbiztosítás MÁV-csoport részére
Description: D&O Vezetői Tisztségviselők Felelősségbiztosítása a MÁV-csoport számára
Internal identifier: EKR001931112026
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 85. §-a szerinti uniós tárgyalásos közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A MÁV Zrt., és a kijelölt leányvállalatai részére vezetői felelősségbiztosítás nyújtása 2 milliárd forint összeghatárig. Beszerzés mennyisége: kártérítési limit 2 000 000 000 Ft/biztosítási esemény/biztosítási időszak. A leányvállalatok részére szublimitek kerülnek meghatározásra: - a MÁV Pályaműködtetési Zrt. valamint a MÁV Személyszállítási Zrt., mint a Szerződő 100%-os tulajdonában álló leányvállalata esetében összesen: 2.000.000.000 Ft, azaz kettőmilliárd forint /biztosítási esemény/biztosítási időszak. b) - A Szerződő által közvetve vagy közvetlenül 100%-ban tulajdonolt, MÁV Pályaműködtetési Zrt.-n és MÁV Személyszállítási Zrt.-n kívüli leányvállalatok esetében: 300.000.000 Ft, azaz háromszázmillió forint/leányvállalat/biztosítási esemény/biztosítási időszak. Biztosított költség szublimit biztosítási időszakonként: 400.000.000 Ft, azaz négyszázmillió forint/biztosítási esemény, de legfeljebb társaságonként a társasági szublimit 20%-a. Biztosítási időszak alatt Ajánlatkérő 1 évet, azaz 12 hónapot ért. A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás és a III. fejezet szerinti Szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001931112026/1