676382-2026 - Competition
Greece – Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations – ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΩΝ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΚΕΑ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΩΝ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΚΕΑ
Description: Αντικείμενο της παρούσας είναι η παροχή υπηρεσιών Ελέγχου καλής λειτουργίας, Συντήρησης και Τεχνικής Υποστήριξης των Η/Μ εγκαταστάσεων και εξοπλισμού που εξυπηρετούν τις ανάγκες λειτουργίας του Εθνικού Κέντρου Αιμοδοσίας (στις Αχαρνές Αττικής).
Internal identifier: 25/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Η διάρκεια της παρούσας ορίζεται σε δώδεκα (12) μήνες. Η σύμβαση δύναται να παραταθεί έως δώδεκα (12) μήνες, κατόπιν μονομερούς απόφασης της Αναθέτουσας Αρχής, με αντίστοιχη αύξηση του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου.