676407-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Zakup usługi zapewnienia specjalistycznych zasobów ludzkich w branży IT (umowa ramowa na okres 36 miesięcy)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup usługi zapewnienia specjalistycznych zasobów ludzkich w branży IT (umowa ramowa na okres 36 miesięcy)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT poprzez udostępnienie Zamawiającemu specjalistów (konsultantów), spełniających wymagania Zamawiającego. Wykonawca zapewni świadczenie usług z zakresu IT przez konsultantów na rzecz i pod nadzorem Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej (Załącznik nr 1 do SWZ), Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej (Załącznik nr 2 do SWZ).
Internal identifier: 18/2026/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72230000 Custom software development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT poprzez udostępnienie Zamawiającemu specjalistów (konsultantów), spełniających wymagania Zamawiającego. Wykonawca zapewni świadczenie usług z zakresu IT przez konsultantów na rzecz i pod nadzorem Zamawiającego.