2. Procedure
Procedure
Title: Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων Δήμου Αντιπάρου για τα έτη 2026202720282029
Description: Το αντικείμενο της Υπηρεσίας είναι η παροχή υποστηρικτικών υπηρεσιών αποκομιδής αστικού τύπου απορριμμάτων (ΑΣΑ) και πλύσης κάδων στον Δήμο Αντιπάρου
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services
Additional classification (cpv): 90918000 Bin-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων Δήμου Αντιπάρου για τα έτη 2026-2027-2028-2029
Description: Το αντικείμενο της Υπηρεσίας είναι: η παροχή υποστηρικτικών υπηρεσιών αποκομιδής αστικού τύπου απορριμμάτων (ΑΣΑ) και πλύσης κάδων στον Δήμο Αντιπάρου.
Options:
Description of the options: Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε εικοσιοκτώ (28) μήνες, κατά το χρονικό διάστημα από 1/12/2026 έως και 31/03/2029, με δυνατότητα παράτασης, κατ’ ενάσκηση του ρητώς προβλεπόμενου δικαιώματος προαίρεσης, για ένα (1) επιπλέον έτος ήτοι έως 31/03/2030