2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa ambulansów typu C z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem dla Zespołów Ratownictwa Medycznego SPS ZOZ w Lęborku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych ambulansów typu C z napędem 4×4 wraz z wyposażeniem medycznym i pozostałym wyposażeniem określonym w Załączniku nr 1 do SWZ, bezpośrednio do siedziby Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku, a także przeprowadzenie szkolenia pracowników SPS ZOZ w Lęborku w zakresie obsługi i eksploatacji ambulansów oraz sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz parametrów wymaganych, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia realizacji dostawy i rozliczenia środków finansowych w terminie umożliwiającym ich wykorzystanie do dnia 31 grudnia 2026 r.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114100 Emergency vehicles
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114100 Pojazdy pogotowia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje