676449-2021 - ResultRomania-București: Entrance cards
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Cartele magnetice
Reference number: 13863739_2020_PAAPD1126890
II.1.2.
Main CPV code
22457000 Entrance cards
II.1.4.
Short description
Descriere succintă: Achiziţia de cartele magnetice, conform specificațiilor din Caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20
Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi dinainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizare de cartele magnetice - conform cerinţelor din Caietul de sarcini.
Estimările cantităţilor minime şi maxime care ar fi putea fi solicitate pe durata întregului acord cadru și ale contractelor subsecvente se regăsesc în Caietul de Sarcini, pagina 3.