676450-2021 - ResultRomania-București: Parts of centrifugal pumps
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Piese de schimb pentru etansari mecanice CR 34331
Reference number: 10874881/2021/0339.16
II.1.2.
Main CPV code
42124290 Parts of centrifugal pumps
II.1.4.
Short description
Conform Documentatiei Descriptive CR 34331
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achizitia are ca obiect diferite produse: inele de diverse tipuri, arcuri pentru etansare de siguranta, etansare parti stationare, seturi de stifturi, etansari rotative, bucsi care reprezinta piese de schimb pentru pompele din sistemul primar de transport al caldurii SPTC (BSI 33100) avand pozitiile de montaj 1,2-3312-P01-P04 in U1OP22/U2OP23.