2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa paliw płynnych – olej napędowy/benzyna do PGK „Żyrardów” Sp. z o. o. w 2027 roku.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych – benzyny bezołowiowej Pb95 i oleju napędowego ON – na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Żyrardów” Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: a) Część 1 – dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości do 4 500 litrów oraz oleju napędowego ON w ilości do 3 500 litrów, realizowana sukcesywnie poprzez tankowanie pojazdów oraz kanistrów (na potrzeby maszyn i urządzeń) Zamawiającego na stacjach paliw Wykonawcy zlokalizowanych na terenie Polski, w systemie bezgotówkowym z wykorzystaniem kart flotowych; b) Część 2 – dostawa oleju napędowego ON w łącznej ilości do 154 000 litrów, realizowana sukcesywnie bezpośrednio przez Wykonawcę autocysterną, w tym: do 4 000 litrów – tankowanie do maszyn roboczych znajdujących się na terenie Składowiska odpadów w miejscowości Słabomierz Krzyżówka, gmina Radziejowice, oraz do 150 000 litrów – tankowanie do zbiornika zlokalizowanego na terenie oczyszczalni ścieków przy ul. Czystej 5, 96-300 Żyrardów. Wskazane ilości paliw są ilościami szacunkowymi (maksymalnymi). Zamawiający nie jest zobowiązany do zakupu paliw w pełnej ilości, a z tytułu niezrealizowania zamówienia w pełnym zakresie Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia (§ 1 ust. 3 oraz § 3 ust. 2 wzorów umów). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określają wzory umów: dla Części 1 – Załącznik nr 7a do SWZ, dla Części 2 – Załącznik nr 7b do SWZ. 3. Wykonawca gwarantuje, że dostarczane paliwa będą spełniać wymagania jakościowe określone w obowiązujących przepisach, w szczególności w Polskich Normach PN-EN 228 (benzyna bezołowiowa) i PN-EN 590 (olej napędowy) oraz w przepisach w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. W Części 2 Wykonawca dołącza do każdej faktury świadectwo jakości dostarczonego paliwa (§ 3 ust. 9 wzoru umowy dla Części 2). 4. W Części 1 Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: wydania Zamawiającemu nieodpłatnie kart flotowych (ok. 50 kart przypisanych do numeru rejestracyjnego pojazdu lub numeru inwentarzowego maszyny/urządzenia oraz ok. 20 kart na okaziciela), zabezpieczonych kodem PIN, z limitami dobowymi określonymi w OPZ; nieodpłatnego wydawania nowych kart w terminie 10 dni od zgłoszenia; zapewnienia dostępu do portalu internetowego umożliwiającego samodzielne blokowanie kart oraz pobieranie raportów w wersji edytowalnej (Excel); dostarczania wraz z fakturą zbiorczą szczegółowego raportu transakcji, o którym mowa w pkt 5 OPZ; dysponowania przez cały okres obowiązywania umowy co najmniej jedną całodobową stacją paliw oferującą benzynę bezołowiową Pb95 i olej napędowy ON, umożliwiającą zakup paliwa w systemie bezgotówkowym, zlokalizowaną w granicach administracyjnych miasta Żyrardowa i spełniającą wymagania przepisów w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych. 5. W Części 2 Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: realizacji dostaw w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od chwili zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego (na teren składowiska odpadów – przewiduje się do dwóch dostaw w miesiącu, łącznie do 1 000 litrów; na teren oczyszczalni ścieków – jednorazowo do 5 000 litrów, przewiduje się od 3 do 4 dostaw w miesiącu); realizacji dostaw autocysterną spełniającą wymagania przepisów dotyczących przewozu paliw i ochrony środowiska, wyposażoną w zbiornik posiadający ważne cechy legalizacji i komplet nieuszkodzonych plomb założonych przez uprawniony organ lub w legalizowane urządzenie pomiarowe; okazywania przez kierowcę przy każdej dostawie dokumentów potwierdzających legalizację autocysterny; potwierdzania każdej dostawy protokołem odbioru (lub innym podobnym dokumentem).
Internal identifier: ZP.26.PZ.5PZP.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09134200 Diesel fuel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości do 4 500 litrów oraz oleju napędowego ON w ilości do 3 500 litrów, realizowana sukcesywnie poprzez tankowanie pojazdów oraz kanistrów Zamawiającego na stacjach paliw Wykonawcy.
Description: Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 w ilości do 4 500 litrów oraz oleju napędowego ON w ilości do 3 500 litrów, realizowana sukcesywnie poprzez tankowanie pojazdów oraz kanistrów (na potrzeby maszyn i urządzeń) Zamawiającego na stacjach paliw Wykonawcy zlokalizowanych na terenie Polski, w systemie bezgotówkowym z wykorzystaniem kart flotowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określają wzory umów: dla Części 1 – Załącznik nr 7a do SWZ. Wykonawca gwarantuje, że dostarczane paliwa będą spełniać wymagania jakościowe określone w obowiązujących przepisach, w szczególności w Polskich Normach PN-EN 228 (benzyna bezołowiowa) i PN-EN 590 (olej napędowy) oraz w przepisach w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: wydania Zamawiającemu nieodpłatnie kart flotowych (ok. 50 kart przypisanych do numeru rejestracyjnego pojazdu lub numeru inwentarzowego maszyny/urządzenia oraz ok. 20 kart na okaziciela), zabezpieczonych kodem PIN, z limitami dobowymi określonymi w OPZ; nieodpłatnego wydawania nowych kart w terminie 10 dni od zgłoszenia; zapewnienia dostępu do portalu internetowego umożliwiającego samodzielne blokowanie kart oraz pobieranie raportów w wersji edytowalnej (Excel); dostarczania wraz z fakturą zbiorczą szczegółowego raportu transakcji, o którym mowa w pkt 5 OPZ; dysponowania przez cały okres obowiązywania umowy co najmniej jedną całodobową stacją paliw oferującą benzynę bezołowiową Pb95 i olej napędowy ON, umożliwiającą zakup paliwa w systemie bezgotówkowym, zlokalizowaną w granicach administracyjnych miasta Żyrardowa i spełniającą wymagania przepisów w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Additional classification (cpv): 09134200 Diesel fuel
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa oleju napędowego ON w łącznej ilości do 154 000 litrów, realizowana sukcesywnie bezpośrednio przez Wykonawcę autocysterną.
Description: Część 2 – dostawa oleju napędowego ON w łącznej ilości do 154 000 litrów, realizowana sukcesywnie bezpośrednio przez Wykonawcę autocysterną, w tym: do 4 000 litrów – tankowanie do maszyn roboczych znajdujących się na terenie Składowiska odpadów w miejscowości Słabomierz Krzyżówka, gmina Radziejowice, oraz do 150 000 litrów – tankowanie do zbiornika zlokalizowanego na terenie oczyszczalni ścieków przy ul. Czystej 5, 96-300 Żyrardów. Wskazane ilości paliw są ilościami szacunkowymi (maksymalnymi). Zamawiający nie jest zobowiązany do zakupu paliw w pełnej ilości, a z tytułu niezrealizowania zamówienia w pełnym zakresie Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia (§ 1 ust. 3 oraz § 3 ust. 2 wzorów umów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy dla Części 2 – Załącznik nr 7b do SWZ. Wykonawca gwarantuje, że dostarczane paliwa będą spełniać wymagania jakościowe określone w obowiązujących przepisach, w szczególności w Polskich Normach PN-EN 228 (benzyna bezołowiowa) i PN-EN 590 (olej napędowy) oraz w przepisach w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. W Części 2 Wykonawca dołącza do każdej faktury świadectwo jakości dostarczonego paliwa (§ 3 ust. 9 wzoru umowy dla Części 2). Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: realizacji dostaw w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od chwili zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego (na teren składowiska odpadów – przewiduje się do dwóch dostaw w miesiącu, łącznie do 1 000 litrów; na teren oczyszczalni ścieków – jednorazowo do 5 000 litrów, przewiduje się od 3 do 4 dostaw w miesiącu); realizacji dostaw autocysterną spełniającą wymagania przepisów dotyczących przewozu paliw i ochrony środowiska, wyposażoną w zbiornik posiadający ważne cechy legalizacji i komplet nieuszkodzonych plomb założonych przez uprawniony organ lub w legalizowane urządzenie pomiarowe; okazywania przez kierowcę przy każdej dostawie dokumentów potwierdzających legalizację autocysterny; potwierdzania każdej dostawy protokołem odbioru (lub innym podobnym dokumentem).
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 09134200 Diesel fuel
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.26.PZ.5PZP.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09100000 Paliwa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09132100 Benzyna bezołowiowa, 09134200 Paliwo diesla
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 09132100 Benzyna bezołowiowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09134200 Paliwo diesla
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 09134200 Paliwo diesla