See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van koelbestelwagens en pick-upbestelwagens en initiële opleidingen, onderhoudsbeurten, courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar)
Description: Aankoop van koelbestelwagens en pick-upbestelwagens en initiële opleidingen, onderhoudsbeurten, courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar)
Internal identifier: 2026-195
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34131000 Pick-ups
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-195 - 1
Description: Aankoop van koelbestelwagens (categorie N1), initiële opleidingen, onderhoudsbeurten én courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar).
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 34136200 Panel vans
Lot: LOT-0002
Title: 2026-195 - 2
Description: Aankoop van pick-upbestelwagens (categorie N1), initiële opleidingen, onderhoudsbeurten én courante herstellingen tijdens de volledige waarborgtermijn van de voertuigen (5 jaar).
Internal identifier: 2