2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ, ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΤΟΥΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ, ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΤΟΥΣ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33698000 Clinical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Αντικείμενο της σύμβασης είναι Αντικείμενο της παρούσας είναι η προμήθεια ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ για την κάλυψη των αναγκών του Ν.Π.Δ.Δ. Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ», διάρκειας ενός (1) έτους.
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι Αντικείμενο της παρούσας είναι η προμήθεια ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ για την κάλυψη των αναγκών του Ν.Π.Δ.Δ. Γ.Ν.Α. «Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ», διάρκειας ενός (1) έτους.