676511-2026 - Competition
Lithuania – Photocopying and thermocopying equipment – Dokumentų nuskaitymo įrangos nuomos, įskaitant priežiūros paslaugas, pirkimas
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dokumentų nuskaitymo įrangos nuomos, įskaitant priežiūros paslaugas, pirkimas
Description: Dokumentų nuskaitymo įrangos nuomos, įskaitant priežiūros paslaugas, pirkimas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30121000 Photocopying and thermocopying equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0