676558-2026 - Competition
Poland – Gas oils – Zakup i sukcesywne dostawy oleju napędowego w 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i sukcesywne dostawy oleju napędowego w 2027 roku
Description: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia stanowi zakup i sukcesywne dostawy oleju napędowego w szacunkowej ilości maksymalnej 210 000 litrów (210 m3), w gatunku B0. Oferowany przez Wykonawcę olej napędowy, będący przedmiotem zamówienia, musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, a w szczególności określone w: Rozporządzeniu Ministra Gospodarski z dnia 26 czerwca 2024 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018), z uwzględnieniem: • Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1209) , • Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 27 grudnia 2010 r. w sprawie szczegółowego trybu kontroli rodzaju używanego paliwa (dz. U. 2010 nr 257 poz. 1735), • Rozporządzenia Ministra gospodarski z dnia 26 czerwca 2024 r. r. w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1058), • Rozporządzenie Ministra Aktywów Państwowych z dnia 27 listopada 2019 r. w sprawie szczegółowego wykazu paliw ciekłych, których wytwarzanie, magazynowanie lub przeładunek, przesyłanie lub dystrybucja, obrót, w tym obrót z zagranicą, wymaga koncesji, oraz których przewóz wymaga wpisu do rejestru podmiotów przywożących (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 2336 ze zm.) – oleje napędowe o kodach CN 2710 1943 2710 20 11, • PN-EN-590 odpowiedniej dla danej pory roku lub równoważnej, Kod CPV: 09134000-7. 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej Gospodarstwo w Chylicach, Chylice Kolonia, ul. Parkowa 9, 96 – 313 Jaktorów. 3.Realizacja przedmiotu zamówienia, dostawy oleju napędowego, dokonywane będą własnym transportem Wykonawcy do magazynów paliw Zamawiającego w Żelaznej i Chylicach. Olej tankowany będzie bezpośrednio do zbiorników naziemnych. Koszt transportu oleju napędowego ponosi Wykonawca. 4.Wykonawca dostarczać będzie paliwo autocysterną, wyposażoną w urządzenia do pomiaru paliw z aktualnym świadectwem legalizacji urządzenia pomiarowego. Zabrania się dowożenia oleju w beczkach lub pojemnikach plastikowych. 5. Konkretne terminy dostaw będą za każdym razem uzgadniane z Zamawiającym, po uprzednim uwzględnieniu zapasu magazynowego i aktualnego stanu oraz w terminach wskazanych we wzorze umowy. 6. Wizja lokalna a) Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. 7. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym części zamówienia których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, o ile są już znane. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia przedmiotu zamówienia w zakresie rzeczowym i ilościowym, w okresie obowiązywania umowy, nie więcej niż o 40% wartości zamówienia. 9. Dodatkowe warunki dotyczące przedmiotu zamówienia i obowiązków Wykonawcy zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134000 Gas oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie 1
Quantity: 210 000 litres
676558-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134000 Oleje napędowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Ilość: 210 000 litry