676580-2026 - Competition
Belgium – Lift-maintenance services – Raamovereenkomst voor onderhoud en herstellingen van liften
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor onderhoud en herstellingen van liften
Description: i-mens beschikt over heel wat liftinstallaties in diverse gebouwen. De intentie van deze opdracht omvat: 1. het onderhouden van de liftinstallaties; 2. het uitvoeren van herstellingen op afroep (voor werkzaamheden die niet in het onderhoud begrepen zijn) en kleine aanpassingen en renovaties; met als doel de werking van de liften in stand te houden. Het betreft een opdracht voor 12 maanden, driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens 12 maanden.
Internal identifier: PPP0ZJ-185/6238/2026-065
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-065_1