2. Procedure
Procedure
Title: Brokerdienstverlening Banenplein Limburg
Description: Deze aanbesteding heeft als doel het sluiten van één (1) raamovereenkomst met één (1) partij die de deelnemende organisaties integraal ondersteunt bij de inhuur van tijdelijk extern personeel. De gegunde inschrijver zal met iedere afzonderlijke deelnemende organisatie dezelfde overeenkomst afsluiten. Banenplein Limburg wil zich laten ondersteunen door een Inhuurdesk tijdelijk personeel die een integrale oplossing biedt voor alle aanvragen voor tijdelijk personeel van de aanbestedende dienst. Het tijdelijk personeel kan op basis van uitzenden, detachering en ZZP ingezet worden. De initiële looptijd van de raamovereenkomst is vastgesteld op vier (4) jaar, ingaande op 27 maart 2027. Optioneel kan de deelnemende organisatie eenzijdig besluiten de overeenkomst met 2 keer 1 jaar te verlengen. De raamovereenkomst heeft een maximale looptijd van zes jaar (6) en eindigt derhalve van rechtswege uiterlijk op 27 maart 2033.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel, 79631000 Personnel and payroll services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1