2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpieczenie przewodów jezdnych sieci trakcyjnej preparatem przeciwoblodzeniowym w sezonach zimowych 2026/2027 oraz 2027/2028.
Description: Zabezpieczenie przewodów jezdnych sieci trakcyjnej preparatem przeciwoblodzeniowym w sezonach zimowych 2026/2027 oraz 2027/2028.
Internal identifier: 6060/ILG 7/03425/03880/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50200000 Repair, maintenance and associated services related to aircraft, railways, roads and marine equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 6060/ILG 7/03425/03880/26/P
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50200000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych, kolei, sprzętu drogowego i morskiego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001