2. Procedure
Procedure
Title: Okta Identiteetinhallinnan lisenssit ja valmistajatuki
Description: Hankinnan kohteen ovat Hankinnan kohteen kuvaus dokumentissa ja sen liitteissä tarkemmin määritellyt Tilaajan käytössä olevan Okta-identiteetin- ja käyttöoikeuksienhallintapalvelun lisenssien sekä niihin liittyvän valmistajan tukipalvelun toimittaminen valtuutetun jälleenmyyjän kautta.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48218000 License management software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-055479-LOT-0001