2. Procedure
Procedure
Title: Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP w Trzebosi
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4×4, przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebosi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, wyposażenie oraz pozostałe wymagania Zamawiającego określa Załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: RG.ZP.271.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Trzebosi
Quantity: 1 piece
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: RG.ZP.271.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 1 sztuka