676699-2026 - Competition
Netherlands – Social work and related services – Specialistische ambulante behandeling regio WBO
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Specialistische ambulante behandeling regio WBO
Description: Procedure Deze inkoopprocedure betreft een open house-procedure. Alle aanbieders die voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen, kwaliteitseisen en overige voorwaarden zoals opgenomen in de aanbestedingsstukken, komen in aanmerking voor het sluiten van een overeenkomst. Er vindt geen rangschikking of selectie plaats tussen aanbieders die aan de voorwaarden voldoen. Opdrachtgever De opdrachtgever voor deze inkoopprocedure is de regio West-Brabant Oost (WBO). Voor meer informatie over de regio WBO verwijzen wij naar de website van de regio: www.regiowbo.nl. De gemeente Breda voert deze inkoopprocedure uit namens de regio WBO. Opdracht De opdracht betreft het ontwikkelen en bieden van (alternatieve vormen van) specialistische ambulante behandeling, passend binnen de eisen, doelstellingen en resultaten zoals beschreven in het inkoopdocument en de daarbij behorende bijlagen. Doel Het doel van deze open house-procedure is het contracteren van alle aanbieders die voldoen aan de gestelde eisen en voorwaarden, zodat een passende en voldoende dekkende infrastructuur beschikbaar is voor de uitvoering van specialistische ambulante behandeling binnen de regio West-Brabant Oost. Looptijd De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar en gaat in op 1 januari 2027. Na afloop van deze periode kan de overeenkomst tweemaal schriftelijk worden verlengd met telkens een periode van twaalf kalendermaanden. Mercell Deze inkoopprocedure wordt uitsluitend digitaal uitgevoerd via het platform Mercell (www.mercell.com). Via dit platform worden de aanbestedingsstukken beschikbaar gesteld, kunnen vragen worden gesteld en dienen aanmeldingen te worden ingediend. Nadere instructies over het gebruik van Mercell zijn opgenomen in de aanbestedingsstukken.
Main features of the procedure: Open House procedure. Zie inkoopdocumenten voor aanvullende informatie.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000