See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Urządzenia, podzespoły do systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka, sterowniki, moduły, podzespoły dla systemu zarządzania (Building Management System).
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są „Urządzenia, podzespoły do systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka, sterowniki, moduły, podzespoły dla systemu zarządzania (Building Management System).” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 8 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 1a do niniejszej SWZ oraz niniejszego rozdziału SWZ.
Internal identifier: NLZ.2026.271.79
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682210 Instrumentation and control equipment
Additional classification (cpv): 39717200 Air-conditioning appliances, 42961000 Command and control system, 48921000 Automation system, 32552420 Frequency converter, 38500000 Checking and testing apparatus, 42531000 Parts of refrigerating equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1- Osprzęt instalacyjny i części do klimatyzacji i wentylacji, będących na wyposażeniu Szpitala
Description: 104 pozycje
Internal identifier: Część 1- Osprzęt instalacyjny i części do klimatyzacji i wentylacji, będących na wyposażeniu Szpitala
Lot: LOT-0002
Title: Część- 2 - Klimatyzatory typu split i multi split oraz sprężarki urządzeń chłodniczych będących na wyposażeniu Szpitala
Description: 23 pozycje
Internal identifier: Część 2- Klimatyzatory typu split i multi split oraz sprężarki urządzeń chłodniczych będących na wyposażeniu Szpitala
Lot: LOT-0003
Title: Część- 3 - Narzędzia, części układów hydraulicznych i do systemów wentylacji będących na wyposażeniu Szpitala
Description: 174 pozycje
Internal identifier: Część 3- Narzędzia, części układów hydraulicznych i do systemów wentylacji będących na wyposażeniu Szpitala
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Sterowniki programowalne i moduły WE/WY dla Systemu zarządzania budynkiem BMS (Building Management System), do sterowania systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych lub stref w tego typu instalacjach, będących na wyposażeniu Szpitala
Description: 9 pozycji
Internal identifier: Część 4- Sterowniki programowalne i moduły WE/WY dla Systemu zarządzania budynkiem BMS (Building Management System), do sterowania systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych lub stref w tego typu instalacjach, będących na wyposażeniu Szpitala
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Narzędzia i materiały serwisowe do klimatyzacji i wentylacji
Description: 18 pozycji
Internal identifier: Część 5- Narzędzia i materiały serwisowe do klimatyzacji i wentylacji
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Narzędzia i materiały serwisowe do klimatyzacji i wentylacji
Description: 45 pozycji
Internal identifier: Część 6- Narzędzia i materiały serwisowe do klimatyzacji i wentylacji
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Falowniki (przemienniki częstotliwości) i filtry wejściowe 3-fazowe, znajdujące się na wyposażeniu Szpitala
Description: 13 pozycji
Internal identifier: Część 7- Falowniki (przemienniki częstotliwości) i filtry wejściowe 3-fazowe, znajdujące się na wyposażeniu Szpitala
Main classification (cpv): 32552420 Frequency converter
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 -Analizator jakości zasilania z wyposażeniem
Description: 4 pozycje
Internal identifier: Część 8- Analizator jakości zasilania z wyposażeniem
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: NLZ.2026.271.79
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39717200 Urządzenia klimatyzacyjne, 42961000 System sterowania i kontroli, 48921000 System automatyzacji, 32552420 Przemienniki częstotliwości, 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza, 42531000 Części sprzętu chłodniczego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 104 pozycje
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: 23 pozycje
Część zamówienia: LOT-0003
Opis: 174 pozycje
Część zamówienia: LOT-0004
Opis: 9 pozycji
Część zamówienia: LOT-0005
Opis: 18 pozycji
Część zamówienia: LOT-0006
Opis: 45 pozycji
Część zamówienia: LOT-0007
Opis: 13 pozycji
Główna klasyfikacja (cpv): 32552420 Przemienniki częstotliwości
Część zamówienia: LOT-0008
Opis: 4 pozycje