2. Procedure
Procedure
Title: Ciężki samochód ratownictwa technicznego "rotator"
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego "rotator" – 4 szt., zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ (będący jednocześnie przedmiotowym środkiem dowodowym). 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu oraz opakowanie sprzętów muszą zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego opakowania oraz/lub transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Dostawa odrębnie każdego samochodu, opisanego w załączniku nr 4 do SWZ musi zostać zrealizowana do jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej określonych w dokumentach zamówienia. 5. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (w skrócie OPZ) oraz - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy
Internal identifier: WL.2371.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Additional classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles, 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001