676871-2026 - Competition
Poland – Tree-maintenance services – Utrzymanie zadrzewień w zakresie prac specjalistycznych w parkach, zieleńcach oraz na innych terenach w granicach administracyjnych Miasta Gdańska (Zakres IV)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie zadrzewień w zakresie prac specjalistycznych w parkach, zieleńcach oraz na innych terenach w granicach administracyjnych Miasta Gdańska (Zakres IV)
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac specjalistycznych związanych z utrzymaniem zadrzewień w parkach i zieleńcach zabytkowych oraz na innych terenach w granicach administracyjnych Miasta Gdańska przez okres 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. Zakres zamówienia obejmuje następujące prace: 1) Badania specjalistyczne 2) Usuwanie jemioły (zabieg specjalistyczny) 3) Inwentaryzacja przyrodnicza 4) Nadzór przyrodniczy 5) Montaż wiązań elastycznych wraz z niezbędnymi cięciami; 6) Przegląd wiązań 7) Inspekcja w koronie 8) Wygałęzienie drzewa 25-60 cm obwodu 9) Wygałęzienie drzewa 61-125 cm obwodu 10) Wygałęzienie drzewa 126-190 cm obwodu 11) Wygałęzienie drzewa 191-250 cm obwodu 12) Wygałęzienie drzewa powyżej 250 cm obwodu 13) Wycinka drzewa do 24 cm obwodu 14) Wycinka drzewa 25-60 cm obwodu 15) Wycinka drzewa 61-125 cm obwodu 16) Wycinka drzewa 126-190 cm obwodu 17) Wycinka drzewa 191-250 cm obwodu 18) Wycinka drzewa powyżej 250 cm obwodu
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust. 4 Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Realizacja usług polegających na wykonaniu prac specjalistycznych związanych z utrzymaniem zadrzewień w parkach i zieleńcach zabytkowych oraz na innych terenach w granicach administracyjnych Miasta Gdańska przez okres 36 miesięcy od daty zawarcia umowy
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie o 90% zakresu ilościowego każdego rodzaju usług świadczonych w okresie obowiązywania Umowy i/lub wydłużenie okresu realizacji zamówienia o okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, począwszy od dnia następującego bezpośrednio po dacie zakończenia realizacji Umowy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w każdym momencie, jednak nie później niż miesiąc przed wygaśnięciem umowy (w tym również w okresie obowiązywania umowy wydłużonym maksymalnie o 12 miesięcy), poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211500 Usługi pielęgnacji drzew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77300000 Usługi ogrodnicze
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Gdański (PL634)
Kraj: Polska
Informacje ogólne