676895-2026 - Competition
Poland – Anaesthesia and resuscitation – DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH CZ. IV – PRODUKTY DO TERAPII ODDECHOWEJ I ANESTEZJOLOGII
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH CZ. IV – PRODUKTY DO TERAPII ODDECHOWEJ I ANESTEZJOLOGII
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych pn. „DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH CZ. IV – PRODUKTY DO TERAPII ODDECHOWEJ I ANESTEZJOLOGII”, szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. Przedmiot zamówienia został podzielony na 17 części, zwanych dalej „Pakietami”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. W ramach zamówienia wyodrębniono następujące Pakiety: Pakiet nr 1 – worek do ssaka próżniowego. Pakiet nr 2 – rurki tracheostomijne, intubacyjne – specjalistyczne. Pakiet nr 3 – obwody oddechowe dla dorosłych. Pakiet nr 4 – obwody oddechowe dla dzieci. Pakiet nr 5 – produkty do podawania tlenu – dreny, wąsy. Pakiet nr 6 – maski krtaniowe. Pakiet nr 7 – maski anestetyczne, tlenowe, filtry, wymienniki. Pakiet nr 8 – kapnolinia. Pakiet nr 9 – bronchoskop jednorazowy w 3 rozmiarach. Pakiet nr 10 – bronchoskop jednorazowy w 2 rozmiarach. Pakiet nr 11 – łyżki typu Macintosh. Pakiet nr 12 – łyżki typu McCoy. Pakiet nr 13 – rękojeści + łyżki typu Macintosh. Pakiet nr 14 – opaski do rurek intubacyjnych i tracheostomijnych. Pakiet nr 15 – stabilizator rurki intubacyjnej. Pakiet nr 16 – woda do nawilżania. Pakiet nr 17 – prowadnice do rurek intubacyjnych. Wspólny Słownik Zamówień (CPV) dla przedmiotu zamówienia: Kod CPV: 33170000-2 – Aparatura do anestezji i resuscytacji. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem produktów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz ilościami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Poszczególne Pakiety nie mogą być dzielone przez Wykonawców. Oferta musi obejmować pełny zakres danego Pakietu. Oferta nieobejmująca pełnego zakresu Pakietu zostanie odrzucona. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie Pakiety lub na dowolną ich liczbę. Zamawiający nie ogranicza liczby Pakietów, na które Wykonawca może złożyć ofertę, ani liczby Pakietów, w zakresie których zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące poszczególnych Pakietów, rodzaje i ilości produktów oraz wymagane parametry, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym.
Internal identifier: DZP.270-42/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33170000 Anaesthesia and resuscitation
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: pakiet 1 worek do ssaka próżniowego
Description: pakiet 1 worek do ssaka próżniowego
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0003
Title: pakiet 2 rurki tracheostomijne, intubacyjne - specjalistyczne
Description: pakiet 2 rurki tracheostomijne, intubacyjne - specjalistyczne
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0004
Title: pakiet 3 obwody oddechowe dla dorosłych
Description: pakiet 3 obwody oddechowe dla dorosłych
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0005
Title: pakiet 4 obwody oddechowe dla dzieci
Description: pakiet 4 obwody oddechowe dla dzieci
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0006
Title: pakiet 5 produkty do podawania tlenu - dreny, wąsy
Description: pakiet 5 produkty do podawania tlenu - dreny, wąsy
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0007
Title: pakiet 6 maski krtaniowe
Description: pakiet 6 maski krtaniowe
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0008
Title: pakiet 7 maski anestetyczne, tlenowe, filtry, wymienniki
Description: pakiet 7 maski anestetyczne, tlenowe, filtry, wymienniki
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0009
Title: pakiet 8 kapnolinia
Description: pakiet 8 kapnolinia
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0010
Title: pakiet 9 bronchoskop jednorazowy w 3 rozmiarach
Description: pakiet 9 bronchoskop jednorazowy w 3 rozmiarach
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0011
Title: pakiet 10 bronchoskop jednorazowy w 2 rozmiarach
Description: pakiet 10 bronchoskop jednorazowy w 2 rozmiarach
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0012
Title: pakiet 11 łyżki typu Macintosh
Description: pakiet 11 łyżki typu Macintosh
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0013
Title: pakiet 12 łyżki typu McCoy
Description: pakiet 12 łyżki typu McCoy
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0014
Title: pakiet 13 rękojeści + łyżki typ Macintosh
Description: pakiet 13 rękojeści + łyżki typ Macintosh
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0015
Title: pakiet 14 opaski do rurek intubacyjnych i tracheostomijnych
Description: pakiet 14 opaski do rurek intubacyjnych i tracheostomijnych
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0016
Title: pakiet 15 stabilizator rurki intubacyjnej
Description: pakiet 15 stabilizator rurki intubacyjnej
Internal identifier: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0017
Title: pakiet 16 woda do nawilżania
Description: pakiet 16 woda do nawilżania
Internal identifier: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0018
Title: pakiet 17 prowadnice do rurek intubacyjnych
Description: pakiet 17 prowadnice do rurek intubacyjnych
Internal identifier: Pakiet nr 17
676895-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZP.270-42/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33170000 Aparatura do anestezji i resuscytacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: pakiet 6 maski krtaniowe
Opis: pakiet 6 maski krtaniowe
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: pakiet 8 kapnolinia
Opis: pakiet 8 kapnolinia
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 8
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 9
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 10
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: pakiet 11 łyżki typu Macintosh
Opis: pakiet 11 łyżki typu Macintosh
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 11
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: pakiet 12 łyżki typu McCoy
Opis: pakiet 12 łyżki typu McCoy
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 12
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 13
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 14
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 15
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: pakiet 16 woda do nawilżania
Opis: pakiet 16 woda do nawilżania
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 16
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 17