2. Procedure
Procedure
Title: Projektová dokumentace: Pavilon pro starosvětské primáty „Konžský prales“ – II. etapa
Description: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je provedení projektových prací (dále také „PD a součinnosti při výběru zhotovitele stavby na akci s názvem „Pavilon pro starosvětské primáty „Konžský prales“. Předmětem projektových prací je zpracování kompletní dokumentace pro provádění stavby a poskytnutí součinnosti při výběru zhotovitele stavby.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: MMUL/PO/VZ/394738/2026/AntK