676980-2026 - Competition
Poland – Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus) – Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku”. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Internal identifier: BZP.261.17.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: BZP.261.17.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44000000 Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001