677050-2026 - Competition
Belgium – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Aanstellen van een dienstverlener voor het opstellen van een studie voor de wegenis- en rioleringswerken in de Hundelgemsesteenweg te Gent en Merelbeke-Melle, tussen spoorlijnen 50 en 50A, inclusief de Koestraat, Peter Benoitlaan, Herfstlaan en Koningin Elisabethlaan.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aanstellen van een dienstverlener voor het opstellen van een studie voor de wegenis- en rioleringswerken in de Hundelgemsesteenweg te Gent en Merelbeke-Melle, tussen spoorlijnen 50 en 50A, inclusief de Koestraat, Peter Benoitlaan, Herfstlaan en Koningin Elisabethlaan.
Description: De onderhavige opdracht betreft de opmaak van een ontwerpstudie voor de wegenis- en rioleringswerken in de Hundelgemsesteenweg te Gent en Merelbeke-Melle, tussen spoorlijnen 50 en 50A, inclusief de Koestraat, Peter Benoitlaan, Herfstlaan en Koningin Elisabethlaan. De opdracht bestaat uit 2 delen: • Deel 1: de herinrichting van de Hundelgemsesteenweg tussen spoorlijn 50 en 50A, de Peter Benoitlaan en de Koestraat, • Deel 2: de herinrichting van de Herfstlaan en de Koningin Elisabethlaan,
Internal identifier: Z-061-26-006 (DOM-061/22/008-Z, DOM-129/26/010-Z en DOM-129/26/008-Z)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Z-061-26-006 (DOM-061/22/008-Z, DOM-129/26/010-Z en DOM-129/26/008-Z) - 1
Internal identifier: 1