677137-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – „Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия на ниво ниско напрежение от координатор на балансираща група за нуждите на Община Долна Митрополия“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия на ниво ниско напрежение от координатор на балансираща група за нуждите на Община Долна Митрополия“
Description: Дейностите, предмет на поръчката се изразяват в доставка на нетни количества електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на Община Долна Митрополия. Доставката се извършва в обекти на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ, подробно описани в Техническата спецификация и Приложение 1 към нея. Прогнозното количество електроенергия, което ще се доставя за срока на договора, е определена на база разходваните количества за последните 12 (дванадесет) месеца за всички обекти на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ. Размерът на потреблението за предходните месеци е посочен за всеки от обектите в Техническата спецификация.
Internal identifier: 609838
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001